بروشور آگهی نامه
۰۵فروردین

راهنمای درج آگهی

راهنمای درج آگهی در آگهی نامه تخصصی هنرهای سنتی و صنایع دستی

گام اول : مشاور
پیشنهاد می شود برای شروع  با واحد فروش آگهی نامه تماس حاصل فرمایید تا مشاور حرفه ای در زمینه تبلیغات به شما معرفی شود. مشاورین کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش با تکیه برتجربیات و به روز رسانی شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی می باشند.

گام دوم : عقد قرارداد
با افتخار از اینکه با تشخیص درست و منطقی ما را به عنوان مشاور خود در زمینه تبلیغات پذیرفته اید، وظیفه خود می دانیم تا با دقت تمام و به نحوی شایسته در جهت اجرای خواسته های شما گام بر داریم. پس مشاور وظیفه دارد قرادادی مهمور به مهر کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش را با در نظر گرفتن خواسته هایتان در سه نسخه آماده کرده و پس از تایید و امضای شما و خود مشاور به عنوان نماینده کانون یک نسخه از آن را در اختیارتان بگذارد. در این قرارداد مواردی همچون: زمان چاپ آگهی، اندازه آگهی  و همه آنچه که به آن متعهد می شویم ذکر خواهد شد.
گام سوم: دریافت رسید
برای انجام وظیفه محول شده از جانب شما، مبلغی از شما به صورت نقد و یا در قالب چک دریافت می شود.این مبلغ توسط مشاور دریافت می شود ( در زمان تحویل قرارداد امضاء شده) و همچنین مشاور وظیفه دارد در قبال دریافت هرگونه وجهی به شما رسید رسمی کانون را ارائه دهد.لذا خواهشمند است در زمان تحویل وجه (نقد یا چک) رسید مربوطه را تحویل گرفته و آن را نزد خود نگه دارید.
شایان ذکر است ارائه هرگونه رسید غیر از آنچه در بالا به آن اشاره شد، در قبال دریافت وجه نقد و یا چک از طرف مشاور به شما، فاقد ارزش قانونی خواهد بود.
گام چهارم: طراحی
می توانید از گروه طراحان حرفه ای و خوش ذوق کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش برای طراحی آگهی خود استفاده نمایید.
اما اگر طرحی از پیش آماده دارید باید توجه داشته باشید که :
الف ) طرح باید در قالب psd  یا tif  تحویل شود.
ب(  رزولوشن طرح حداقل ۳۵۰ dpi  باشد.
ج) ضوابط اخلاقی و مقررات قانونی کشور در آن رعایت شده باشد. این قوانین شامل دو بخش است. بخش اول قوانین کلی تبلیغات، که متن ضوابط و شرایط  آن توسط مشاور به شما ارائه خواهد شد. دوم قوانین مربوط به انجمن یا اتحادیه بالا دستی صنف شماست.
گام پنجم : زمان بندی
مشاور موظف است ، برنامه زمان بندی را برای شما تشریح کند و آخرین فرصت برای حذف، تایید و یا اصلاح آگهی را به اطلاع شما برساند.
گام ششم : دریافت نمونه
بعد از چاپ و انتشار می توانید از مشاور نسخه ای از آگهی نامه را که آگهی شما در آن قرار دارد، بخواهید. وی موظف است پس از چاپ آن را برای شما ارسال نماید.

درباره نویسنده

مدیر سایت