طراحی، مشاوره و اجرای امور چاپ و تبلیغات

ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای مجموعۀ شما، لازم به ذکر است که کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش، زیر نظر مؤسسه مطالعات هنر اسلامی، آمادۀ همکاری و ارائۀ خدمات طراحی گرافیک و چاپ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است.
طرح هایی که در کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش طراحی می شوند، بر اساس نقوش هنر ایرانی – اسلامی هستند و از این نظر، طرحی بی همتا را به مشتریان خود ارائه می دهیم که در بازار همانند آن پیدا نخواهد شد.
کلیه طرح های گرافیکی با دقت و کیفیت بالا و مطابق با نیاز و خواستۀ مشتری انجام می شود. در صورت مغایرت طرح با موارد درخواستی، این مغایرت در سریع ترین زمان رفع خواهد شد. در مورد سفارشات طراحی گرافیک، بنر و تبلیغات، تمامی طرح ها دارای گزینه ویرایش و تغییر رایگان تصاویر استفاده شده، متون و رنگ بندی به تعداد ۳ تغییر و به مدت یک هفته پس از تحویل هستند.
امید است خدمات کانون آگهی و تبلیغات کیمیاگران نقش، در صرفه جویی هر چه بیشتر زمان و هزینه های مجموعۀ شما، مفید و مؤثر واقع شود.

سوابق مؤسسه مطالعات هنر اسلامی
–    آغاز فعالیت رسمی از سال ۱۳۸۳
–    چاپ و انتشار نشریات علمی – تخصصی در حوزۀ مطالعات هنر اسلامی
–    چاپ و انتشار کتاب های تألیفی و ترجمه ای تخصصی در حوزه هنر ایرانی – اسلامی
–    برپایی نمایشگاه های هنری در موضوعات متنوع، همراه با برگزاری نشست ها و کارگروه های تخصصی هنر اسلامی، با حضور صاحب نظران عرصۀ هنر اسلامی
–    انجام پروژه های تحقیقاتی هنر
–    عضویت پژوهشگران از تمام رشته های هنری
–    برگزاری دوره های آموزشی کار و دانش در رشته های نقاشی، گرافیک رایانه ای، تصویرسازی و عکاسی، نگارگری، سفالگری، طراحی صفحات وب و …
–    برگزای دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان دولت

اصول تولید تبلیغات

رمز محبوبیت ما در یک جمله، صداقت، احترام به مشتری و تلاش همه جانبه در رفع نیازهای اوست.
01
رعایت ادب و احترام

آگهي‌ها بايد از هر جهت منطبق برموازين قانوني جمهوري اسلامي ايران باشد و با رعايت ادب اجتماعي، احترام افراد و صداقت توليد شود.

02
توجه به بینندگان

در آگهي بايد به حساسيت هاي بينندگان توجه شود و به سليقه هاي افراد و اقشار در آن توهين نشود.

03
عدم ترویج خرافات

آگهي نبايد مروج عقايد خرافي بوده و يا با بهره گيري از آن تهيه شود.

04
عدم فریب دیگران

آگهي نبايد به هيچ وجه متضمن فريب بوده و فراتر از واقعيت كالا يا خدمات مورد نظر را با ادعاي خلاف واقع معرفي كند. همچنين از اغراق بايد پرهيز شود.

چرا ما؟

طراحان کانون تبلیغات کیمیاگران نقش با آگاهی یافتن از نوع و ویژگی‌های منحصر به فرد فعالیت یا محصولات شما ، شکل بصری آن را ارائه می‌دهند که به راحتی با مخاطب شما ارتباط برقرار کند و با نگاه اول ، تصویر کلی از حوزه فعالیت شما را در ذهن او تداعی کند.
بیلبوردها یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی در رسانه محیطی محسوب می شوند و قدرتی غیرقابل انکار برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها دارند که با اشکال و ایده های خاص می توانند بیننده را به تفکر در خصوص نگرش ها ، اهداف و مقصود نهایی طراحان و ایده پردازان ترغیب کنند و صاحبان کالا و خدمات را در نهایت به فروش بیشتر برسانند.
روزنامه دارای صفحات ، نرخ ، ابعاد و ایام متفاوتی است که درج آگهی در آن با توجه به نوع فعالیت و خواسته مشتری برنامه ریزی شده و با توضیحات کافی ارائه می گردد. ابعاد آگهی قابل تغییر است و در بسیاری از موارد نیازی به ارسال طرح ندارید و می توانید با تلفن، متن موردنظر را بخوانید و بقیه کارها را مسئولان بخش آگهی انجام خواهند داد یا در صورت مد نظر داشتن طرح خاصی می توانید آن را مطرح کرده و طراحی آن را به دست روزنامه بسپارید
یکی از ابزارهای خوب و جذاب برای تبلیغات هدیه است که با یک استراتژی درست و هدفمند می تواند بهترین و بیشترین تاثیر را بگذارد. گروه هدایای تبلیغاتی کیمیاگران نقش با ارائه پیشنهادات مناسب و با کیفیت در خدمت شماست تا شما هدیه ای ماندگار و همسو با اهداف ارتباطی و بازاریابی خود به مخاطبین خود ارائه دهید. قابل ذکر است که به دلیل حساسیت کانون کیمیاگران نقش بر روی کیفیت ، کارگاه تولید هدایا تاسیس شده تا کالایی با سطح کیفیت بالا و طرحی متفاوت و همچنین متناسب با شان مخاطب ارائه شود.
طراحی ست اداری
شامل: سربرگ، پاکت، کارت ویزیت و اوراق اداری
طراحی بنر وپوستر 90%
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی 80%
طراحی کارت ویزیت 97%
طراحی لوگو و آرم 82%
در جهان امروز انتقال پیام از راههای متفاوتی صورت میگیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیامها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند ، تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود. یکی از راه های انتقال پیام ، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر ، چشمگیر و اصولی,کانون تبلیغات و آگهی کیمیاگران نقش انتخاب مناسبی برای انتقال پیامهای شما به روشی متفاوت است.
تابلوهای تبلیغاتی ، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو ، بدنه اتوبوس ها ، تلویزیون های تبلیغاتی شهری و . . . از دیگر گونه های تبلیغات محیطی بشمار می روند. اگر می خواهید در این حوزه تبلیغات وارد شوید می بایست زیر ساخت های مناسب و کافی را داشته باشید. رسانه محیطی به قدری قدرتمند است که می تواند کسب و کار شما را متحول کند.کانون کیمیاگران نقش در راستای همین اهداف در عرصه تبلیغات محیطی حضوری بسیار پر رنگ دارد.
یک آگهی تلویزیونی و رادیویی خوب نتیجه استراتژی مناسب، سناریوی خلاقانه و در نهایت کارگردانی حرفه‌ای و برنامه پخش هوشمندانه است. آنچه که در نهایت باعث دیده شدن هر چه بهتر آگهی شما می شود ، کیفیت بالای تولید و استفاده از ابزاری مناسب است.تیم تولید کانون کیمیاگران نقش متشکل از افراد با تجربه و حرفه ای به همراه گروه ایده پردازی ، در زمینه ساخت و پخش آگهی های تلویزیونی به شما کمک میکند تا بهتر دیده شوید.
علم گرافیک بی تردید یکی از مهمترین عوامل موفقیت در امر بازاریابی و تبلیغات است. از این رو کانون تبلیغات و آگهی کیمیاگران نقش اقدام به ایجاد آتلیه درون مجموعه خود نموده است. در این آتلیه گروهی از طراحان گرافیک ایران گرد آمده اند و با ایده های بکر و توانمندی های هنری و فنی خود ، نقش موثری را در تثبیت هویت گرافیکی برندهای مشتریان کانون داشته اند.