طراحی تراکت

طراحی تراکت
در ابعاد A4 و A5
رنگی، سیاه سفید
یک رو و دو رو
از ۱۵۰٫۰۰۰ تا ۳۰۰٫۰۰۰ تومان

 

تراکت تبليغاتي از نوع و در کيفيت هاي مختلفي تشکيل و قابل ارائه و چاپ هستند که هر کدام را ميتوانيد با توجه به سليقه ، بودجه يا نياز خود انتخاب کنيد . جنس تراکت ها در قالب تراکت هاي فوري که به صورت تک رنگ ( سياه و سفيد ) با چاپ دستگاه ريسو در کاغذ هاي تحرير ( معمولي ) انجام مي شود . همچون ديگر جنس ها ، تراکت هاي تبليغاتي با کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم به صورت تمام رنگ و با کيفيت بالا ، و در نهايت تراکت هايي با کاغذ تحرير ( معمولي )که بصورت تمام رنگي چاپ مي شوند .
تراکت تبلیغاتی فوري
تراکت هاي فوري همانطور که به صورت خلاصه در بالا ذکر شد ، به صورت تک رنگ ( مشکي ) و در زمان کوتاه ، در تيراژ بالا چاپ مي شوند .
سايز هاي قابل چاپ در سراسر کشور ( ايران ) A6 – A5 – A4
تراکت تبلیغاتی چاپ افست
همانطور که از اسم اين نوع تراکت است ، اين نوع جنس جزو بهترين و جذاب ترين نوع تراکت تبليغاتي به حساب مي آيد چرا که در اين جنس هم از لحاظ جنس کاغذ ، ضخامت و ماندگاري کاغذ ، شفافيت و جذابيت نمايشي و تاثير آن بر روي مخاطب و همچنين آزاد بودن دست طراح جهت ارائه ي طرح هاي خلاقانه تبليغاتي باز می باشد .
اين نوع تراکت قابل ارائه و چاپ در سايز هاي A6 – A5 – A4
و در نهايت …
تراکت تبلیغاتی تحرير
در معرفي انواع تراکت مي توان در کنار گلاسه و تراکت فوري به آخرين نوع آن ، کاغذ تحرير ۸۰ گرم اشاره کنيم که تنها تفاوتي که در بين تحرير ۸۰ گرم و گلاسه وجود دارد در جنس کاغذ و گرم آن مي باشد چرا که همانطور که در بالا به آن اشاره کرديم در تراکت گلاسه شما از يک جنس کاغذ با گرم ۱۳۵ ، براق با جذابيت بالا برخوردار هستيد ، اما در تراکت تحرير ۸۰ گرم با يک کاغذ معمولي و ضخامت کمتر .
تصورات درباره تراکت تبليغاتي
با گذشت سال هاي سال از چاپ و پخش تراکت تبليغاتي با موضوعات مختلف همواره مردم وقتي صحبت از تراکت به ميان مي آيد فکر و ذهنشان به سمت و سوي تراکت هاي سياه و سفيد يا همان تراکت هاي فوري هدايت مي شود . اما امروزه و با گذشت زمان و پيشرفت دستگاه هاي چاپ ، تحول بزرگي در چاپ تراکت ها صورت گرفته که حتي شما امروزه به سادگي و با کمي صرف هزينه بيشتر ميتوانيد تصاوير با کيفيت ديجيتال را به صورت تمام رنگي و با کيفيت بالايي در بين عموم مردم جهت تبليغات کسب و کار توزيع کنيد